InstalGaz InstalGaz InstalGaz InstalGaz
InstalGaz

PROMOCJE I NOWOŚCIKONKURS 3 X STAG

 

 

             2 500zł do WYGRANIA !!! 

GWARANCJA 5 lat

 

 

System STAG-4 Q-Box BASIC i Q-Box PLUS - 5 lat gwarancji bez limitu kilometrów !!!


Wszystkie sterowniki serii Q-Box objęte są 5 letnią gwarancją producenta, realizowaną na terenie całej Polski w Autoryzowanych Serwisach STAG 

 

 

 

Na instalacje marki STAG w zestawieniu z reduktorem AC RC 01 oraz listwą wtryskową AC W01 , AC W01 BFC lub wtryskiwaczami marki HANA2001  udzielamy 2 letniej gwarancji bez limitu kilometrów ! na terenie całego kraju w sieci serwisowej STAG


 

 
 


NOWOŚCI

 

 


                                                                      Chiptuning

         
W styczniu 2015r. wprowadziliśmy do naszej oferty nowy produkt  -  STAGTuning


                                                         STAG TUNINGChiptuning w postaci modułu „STAG TUNING” pozwala na zwiększenie sprawności i efektywności pracy silnika w pełnym zakresie obrotowym. Jako rezultat otrzymuje się bezpieczny wzrost mocy a co ważniejsze wyższy moment obrotowy  nawet o 20%, co skutkuje dużą poprawą elastyczności silnika już przy obrotach od 1500 RPM. Samochód staje się bardziej dynamiczny, bez   wyraźnego wzrostu zużycia paliwa.  
Silnik każdego z dostępnych na rynku samochodów posiada ukryty przez producenta potencjał. Przyczyną jest fakt, iż samochody w fabryce nie są regulowane indywidualnie, tylko seryjnie i według uogólnionych ustawień . Dzięki urządzeniu „STAG TUNING” uwalniane są ukryte rezerwy mocy, dzięki czemu zostają zoptymalizowane ustawienia pracy konkretnego samochodu tak, by użytkownik mógł jeździć bardziej dynamicznie, bezpiecznie i nawet ekonomicznie.


Nowe sterowniki serii QW styczniu 2014r. do naszej oferty wprowadziliśmy nowej generacji sterownik Q-Box. System sekwencyjnego wtrysku gazu STAG-4 Q-BOX BASIC jest pierwszym z rodziny nowej generacji sterowników produkowanych przez AC SA. Przeznaczony jest do pojazdów z 4-cylindrowym silnikiem z pośrednim wtryskiem benzyny. STAG-4 Q-BOX BASIC produkowany jest w oparciu o najnowszą technologię i na bazie najwyższej jakości komponentów testowanych w laboratoriach Centrum Badawczo-Rozwojowego AC SA zgodnie z normami Automotive. Idealnie dobrane podzespoły i innowacyjny 32-bitowy procesor sygnałów sterujący układem wtrysku gazu gwarantują precyzyjne i błyskawiczne dawkowanie paliwa i zapewniają jeszcze oszczędniejszą jazdę na zasilaniu gazowym. STAG-4 Q-BOX BASIC to optymalne rozwiązanie dla współczesnych silników zapewniające ich trwałość, bezawaryjną eksploatację, bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

 


 

 

 VIALLE LiquidSI - Ciekły wtrysk gazu do aut z pośrednim, wielopunktowym wtryskiem benzyny

 

 


 

 

STAG 400 DPI - przeznaczony do samochodów z silnikami z bezpośrednim wtryskiem paliwa

STAG 400 DPI to nowoczesny sterownik sekwencyjnego wtrysku gazu, który umożliwia zasilanie gazowe wybranych modeli samochodów z bezpośrednim wtryskiem paliwa. STAG 400 jako jedyny sterownik na rynku doskonale współpracuje z technologią bezpośredniego wtrysku benzyny, stosowaną coraz powszechniej w nowoczesnych silnikach benzynowych. Dzięki temu użytkowanie samochodów wyposażonych w silniki z bezpośrednim wtryskiem oraz instalację gazową STAG 400 DPI, staje się bardziej ekonomiczne i ekologiczne.


Nowy kod obsługiwany przez STAG 400 DPI to LF3F.

Ten typ silnika jest stosowany przez MAZDĘ w samochodach:

  • Mazda 3 (2,0 DISI 111 KW, 151 KM),
  • Mazda 6 ( 2,0 DISI 114 KW, 155 KM).

 


NA SKRÓTY

 

>> RATY 15 min

>> Kalkulator opłacalności instalacji LPG

>> Forum LPG AC

>> Dlaczego instalacje AC ?

>> LPG 10 często zadawanych pytań

>> GAZ – montować czy nie ?

 

 

Zamów darmową wycenę

 instalacji gazowej do swojego auta
KONKURS !!!


2 500zł do WYGRANIA !!!

 

Przedłuż gwarancję na STAG-a !

Przedłuż gwarancję na STAG-a !


Znajdź nas na :