InstalGaz InstalGaz InstalGaz InstalGaz
InstalGaz

O FIRMIE

Instalacjami LPG zajmujemy się od 1996. W okresie tym, sukcesywnie zdobywaliśmy wiedzę i doświadczenie, w Polsce i za granicą. Częste wizyty w renomowanych firmach włoskich takich jak: LOVATO, LANDI, TOMASETTO, OML, pozwoliły na przenoszenie doświadczeń, techników włoskich, na polski rynek. Zakres naszej działalności obejmuje montaż , serwis oraz naprawę urządzeń do zasilania samochodów gazem propan-butan. Oferowane przez nas towary i usługi są gwarancją solidności i wysokiej jakości potwierdzoną wieloma certyfikatami (m.in. ISO 9001), jakie uzyskali nasi dostawcy i kooperanci. Instalacje stosowane przez naszą firmę, posiadają niezbędne atesty i homologacje, w tym obowiązującą od listopada 2002 roku, zgodnie z regulaminem ONZ, homologację E67.01. Wysoka jakość oferowanych przez nas urządzeń, pozwala na montowanie instalacji gazowej w każdym pojeździe, począwszy od samochodów gaźnikowych a skończywszy na autach najnowszej generacji wielopunktowym wtryskiem paliwa. Z biegiem lat udowodniliśmy, że oferowane przez nas produkty doskonale sprawdzają się w setkach modeli aut użytkowanych przez najbardziej wymagających klientów, a intensywność szkoleń specjalistycznych stało się wyznacznikiem naszej wiedzy w zakresie montażu, serwisu oraz prawidłowej regulacji instalacji gazowych.

 

Z biegiem czasu, zdobywając doświadczenie w branży instalacji LPG zdecydowaliśmy się na prostą strategię działania czyli stosowanie takie marek i urządzeń które spełniają cztery zasadnicze walory: niska awaryjność, przyjazność dla użytkownika, wysoka jakość wykonania oraz umiarkowana cena

 

Postępując w myśl w /wym strategii w trakcie wieloletniej praktyki szukaliśmy na rynku, innowacyjnych rozwiązań oraz wysokiej jakości urządzeń, w relatywnie rozsądnym przedziale cenowym. W wyniku analizy rynku, postanowiliśmy związać się z firmą AC, która, według naszej opinii, jest , symbolem wysokiej jakości, ciągłego rozwoju oraz gwarantem zaawansowanego zaplecza oraz wsparcia technicznego.
SUPERPROMOCJA !!!!

TOTALNE RATY 0 % DO KOŃCA ROKU


 

 


Do  31.12.2020r. na wszystkie instalacje marki STAG zamontowane w Naszym warsztacie proponujemy finasowanie w postaci rat 0% (RRSO = 0%). Sposób finansowania to 10 rat po 0%. Tzn: jeżeli przykładowa wartość instalacji wynosi 2700 zł wtedy spłata wynosi 10 X 270 zł.

                               SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

NA SKRÓTY

 

>> RATY 15 min

>> Kalkulator opłacalności instalacji LPG

>> Forum LPG AC

>> Dlaczego instalacje AC ?

>> LPG 10 często zadawanych pytań

>> GAZ – montować czy nie ?


KOMUNKAT !

W związku z obecną sytuacją zagrożenia epidemicznego w naszym kraju,

każdy pojazd pozostający w naszym warsztacie w celu montażu instalacji LPG,

przed wydaniem w Państwa ręce zostanie poddany ozonowaniu mającemu na cel odkażenie wnętrza pojazdu.

 

 

Zamów darmową wycenę

 instalacji gazowej do swojego auta
KONKURS !!!


2 500zł do WYGRANIA !!!

 

Przedłuż gwarancję na STAG-a !

Przedłuż gwarancję na STAG-a !


Znajdź nas na :